Skip to content

Elektroniskās naudas norēķinu sistēmu priekšrocības

apmaksa ar elektronisko naudu

Attīstoties tehnoloģijām, tradicionālās norēķinu metodes, kas saistītas ar kontaktu starp pircēju un pārdevēju, tiek aizstātas ar sarežģītām elektroniskām norēķinu sistēmām.

Tagad mūsu galvā rodas atbilstošs jautājums: kas ir elektroniskā norēķinu sistēma?

Šī sistēma ir tiešsaistes finanšu darījums, kurā tiek izmantots digitālās finanšu ierīces variants, ieskaitot elektroniskos tokenus, čekus un elektronisko naudu.

Tajā pašā laikā elektroniskās norēķinu sistēmas sniedz daudzas priekšrocības gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tāpēc atklāsim šīs priekšrocības un izbaudīsim šīs priekšrocības, kādas mēs sniedzam.

Izvēles sajaukums

Izmantojot elektroniskās norēķinu sistēmas, klientiem ir pieejamas daudzas norēķinu iespējas, kas finanšu iestādēm, uzņēmumiem un valdībai ļauj izvēlēties tik dažādas iespējas.

Mūsu plašajā portfelī ietilpst mobilā banka, bankomāti, debetkartes, rēķinu apmaksa pa tālruni un kredītkartes. Klientu pārklājums ir ierobežots, ja runa ir par tradicionālajām biznesa norēķinu sistēmām; tajā pašā laikā šie interneta pakalpojumi, kas ir atkarīgi no elektroniskajiem maksājumiem, ir pieejami milzīgam klientu skaitam.

Šis ierobežojums ir uzlikts parastajai sistēmai – tirdzniecības vietu skaita samazināšanās, kas atrodas vairākās vietās rezultāts.

e-norēķinu priekšrocības

Pievilcīga pieejamība

Elektroniskās norēķinu sistēmas svētība ir saistīta ar to izmaksas samazināšanu gan uzņēmējdarbībai, gan individuāliem mērķiem.

Tehnoloģiju izmaksu samazināšana veicina uzņēmējdarbības un ražošanas izmaksu ietaupījumus. Papīra un pasta izdevumi tiek samazināti, izmantojot tiešsaistes darījumus un sūtījumus. Šīs samazinātās izmaksas atspoguļojas klientos, kuriem ir zemākas maksas par naudas pārskaitījumiem.

Šī zemākā komisija rodas no papildu izmaksu novēršanas un vienreizēja ieguldījuma. Turklāt papildu ieguvums ir laiks, kuru klienti ietaupa personiskajiem darījumiem.

Uzticamības vērtība

Ātrāka darījumu izpilde ļauj izvairīties no čeku, skaidras naudas pārskaitījumu un rēķinu draudiem gan klientiem, gan uzņēmumiem. Norēķinu darījumos nav ieskaitīts 30 dienu periods.

Kredītkartes ļauj veikt darījumus, neizmantojot skaidru naudu, un dod iespēju ātri veikt darījumus, atšķirībā no garlaicīgā procesa, kas saistīts ar tradicionālo sistēmu.

e-naudas plusi

Drošības sajūta

Parastajām maksājumu sistēmām ir nepieciešamas zināšanas par klientu konfidenciālo informāciju. Tas izraisa daudzus drošības draudus. Vēl viens risks ir tas, ka finanšu iestādes kļūst par noziedzīgu uzbrukuma mērķiem.

E-maksājumu pakalpojumu svētība – klientu konfidenciālā informācija tiek aizsargāta, pat ja pārskaitījums notiek tieši no jūsu mājām.