Skip to content

Privātuma Politika

Šī konfidencialitātes politika nosaka veidu, kādā e-ls.lv apkopo, izmanto, uztur un izpauž informāciju, kas savākta no e-ls.lv vietnes (“Vietne”) lietotājiem (katrs-“Lietotājs”).

Personas identifikācijas informācija

Mēs varam vākt personas identifikācijas informāciju no Lietotājiem dažādos veidos, tostarp, bet tikai tad, kad Lietotāji apmeklē mūsu vietni, aizpilda veidlapu, un veic citas darbības, pierakstās pakalpojumiem, funkcijām vai resursiem, ko mēs saturam pieejamus mūsu Vietnē. Lietotājiem var tikt prasīts pēc vajadzības vārds, e -pasta adrese, tālruņa numurs. Tomēr lietotāji var apmeklēt mūsu vietni anonīmi. Mēs apkoposim personas identifikācijas informāciju no Lietotājiem tikai tad, ja viņi brīvprātīgi iesniegs mums šādu informāciju. Lietotāji vienmēr var atteikties sniegt personas identifikācijas informāciju, izņemot to, ka tas var liegt viņiem iesaistīties noteiktās ar vietni saistītās darbībās.

Personas identifikācijas informācija

Mēs varam apkopot informāciju, kas nav personas identifikācijas informācija par Lietotājiem, kad viņi mijiedarbojas ar mūsu Vietni. Personas identifikācijas informācija var ietvert pārlūkprogrammas nosaukumu, datora tipu un tehnisko informāciju par Lietotāju savienojuma veidiem ar mūsu vietni, piemēram, operētājsistēmu un izmantotajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem un citu līdzīgu informāciju.

Tīmekļa pārlūka sīkfaili

Mūsu vietne var izmantot “sīkfailus”, lai uzlabotu Lietotāja pieredzi. Lietotāja tīmekļa pārlūkprogramma ievieto sīkdatnes cietajā diskā, lai veiktu ierakstus un dažreiz izsekotu informāciju par tiem. Lietotājs var izvēlēties iestatīt savu tīmekļa pārlūkprogrammu, lai tā atteiktos no sīkfailiem, vai brīdināt jūs, kad tiek nosūtīti sīkfaili. Ja viņi to dara, ņemiet vērā, ka dažas vietnes daļas var nedarboties pareizi.

Kā mēs izmantojam savākto informāciju

e-ls.lv var vākt un izmantot Lietotāju personisko informāciju šādiem mērķiem:

Lai palaistu un darbinātu mūsu vietni
Mums var būt nepieciešama jūsu informācija, lai pareizi parādītu saturu vietnē.
Lai uzlabotu klientu apkalpošanu
Jūsu sniegtā informācija palīdz mums efektīvāk reaģēt uz jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem un atbalsta vajadzībām.
Lai uzlabotu mūsu vietni
Mēs varam izmantot jūsu sniegtās atsauksmes, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus.
Lai nosūtītu periodiskus e -pastus
Mēs varam izmantot e -pasta adresi, lai atbildētu uz viņu jautājumiem, jautājumiem un/vai citiem pieprasījumiem.
Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju

Mēs pieņemam atbilstošu datu vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes praksi un drošības pasākumus, lai aizsargātu pret jūsu personas informācijas, lietotājvārda, paroles, darījumu informācijas un mūsu vietnē saglabāto datu nesankcionētu piekļuvi, mainīšanu, izpaušanu vai iznīcināšanu.

Koplietojot savu personisko informāciju

Mēs nepārdodam, netirgojam un neizīrējam Lietotāju personas identifikācijas informāciju citiem. Mēs varam kopīgot vispārīgu apkopotu demogrāfisko informāciju, kas nav saistīta ar nekādu personu identificējošu informāciju par apmeklētājiem un lietotājiem, ar mūsu biznesa partneriem, uzticamiem partneriem un reklāmdevējiem iepriekš izklāstītajos nolūkos.

Bērnu tiešsaistes privātuma aizsardzības likuma ievērošana

Īpaši svarīga ir ļoti mazuļu privātuma aizsardzība. Šī iemesla dēļ mēs savā vietnē nekad nevācam un neuzturam informāciju no tiem, par kuriem patiesībā zinām, ka ir jaunāki par 13 gadiem, un neviena mūsu vietnes daļa nav veidota tā, lai piesaistītu ikvienu, kas ir jaunāks par 13 gadiem.

Izmaiņas šajā privātuma politikā

e-ls.lv ir tiesības jebkurā laikā atjaunināt šo privātuma politiku. Kad mēs to izdarīsim, mēs jums nosūtīsim e -pastu. Mēs mudinām Lietotājus bieži pārbaudīt šo lapu, lai redzētu izmaiņas, lai būtu informēti par to, kā mēs palīdzam aizsargāt savākto personisko informāciju. Jūs atzīstat un piekrītat, ka jūsu pienākums ir periodiski pārskatīt šo konfidencialitātes politiku un uzzināt par izmaiņām.

Jūs piekrītat šiem noteikumiem:

  • Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat šai politikai. Ja jūs nepiekrītat šai politikai, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietni. Turpinot izmantot vietni pēc šīs politikas izmaiņu publicēšanas, tiks uzskatīts, ka piekrītat šīm izmaiņām. Šī politika tika izveidota, izmantojot vietni http://www.PrivacyPolicies.com

Sazinoties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku, šīs vietnes praksi vai darījumiem ar šo vietni, lūdzu, sazinieties ar mums.

Šis dokuments pēdējo reizi tika atjaunināts 2016. gada 10. jūlijā