Skip to content

Populārākās tiešsaistes pokera norēķinu metodes

online pokers

Viss, ko vēlaties darīt, ir iemaksāt naudu savā tiešsaistes pokera spēlētāja kontā, lai jūs varētu spēlēt mazliet īstas naudas pokera. Izklausās vienkārši, vai ne? Tomēr jūs atradīsit ceļu uz pokera programmatūras kases ekrānu, un pēc tam jums tiks piedāvātas daudzas pokera depozīta iespējas, dažādi maksājuma veidi, kurus varat izmantot, lai veiktu iemaksu. Ttas ir lieliski, jo tiek piedāvātas daudz dažādas iespējas, kā iemaksāt naudu savā kontā, lai tas atbilstu ikviena cilvēka vajadzībām. Tas arī ļauj jums izvēlēties vēlamo metodi, kurai jūs visvairāk uzticaties, lai nodrošinātu drošību darījuma laikā.

Bet jūs, iespējams, nesaprotat visas iespējas un, iespējams, pat neesat dzirdējuši par daudzām pieejamajām maksājumu metodēm, lai iemaksātu pokers Latvijā. Apskatīsim dažas no izplatītākajām iemaksu iespējām un maksājumu veidu nodrošinātājiem, ko izmanto vadošās tiešsaistes pokera vietnes.

VISA / Master Card

Lielākā daļa tiešsaistes operatoru pieņem maksājumus no visām Visa / Master Card kartēm, piemēram, kredītkartēm, debetkartēm, bankomātu kartēm vai čeku kartēm. Jums būs jānorāda kartes verifikācijas numurs, kas ir pēdējie trīs cipari paraksta joslā, kas atrodas kartes aizmugurē.

Vietējais bankas pārskaitījums

Lai izmantotu vietējo bankas pārskaitījumu, vispirms jānoskaidro, vai šis pakalpojums ir pieejams jūsu valstī, un tas parasti tiks detalizēti norādīts kases ekrānā. Jūs varat izmantot šo maksājuma veidu parastajā tiešsaistes bankā, telefonbankā vai vietējā bankā. Tas ir tikpat vienkārši, kā veikt jebkuru citu parasto rēķina maksājumu, taču var būt īsa kavēšanās, līdzekļi jūsu spēlētāja kontā tiek ieskaitīti no 3 līdz 5 dienām.

Neteller

Neteller ir tiešsaistes E-maka konts, kuru varat izmantot naudas sūtīšanai un saņemšanai. Jūs varat izmantot Neteller, lai iemaksātu naudu savā pokera spēlētāja kontā. Vispirms jums savā Neteller kontā ir jābūt naudai, kuru jums nosūtījis kāds cits, vai arī iemaksājot naudu no jūsu bankas, kredītkartes vai debetkartes jūsu Neteller kontā. Izmantojot šo metodi, jūs varat arī veikt noguldījumus no Lielbritānijas, Francijas, Spānijas, Vācijas, Nīderlandes, Norvēģijas un Dānijas bankas konta. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūs nevarat iemaksāt, izmantojot Neteller, izmantojot ASV bankas kontu.

Pay Safe karte

Pay Safe karte ir priekšapmaksas karte, kurā jums nav jāizmanto nauda no bankas konta vai kredītkartes. Karti var iegādāties tūkstošiem Eiropas tirdzniecības vietu. Viss, kas jums jādara, ir pokera spēlētāja konta kases ekrānā jāievada Pay Safe kartes piespraude, lai uzreiz iemaksātu naudu.

PayPal

Ne katra azartspēļu vietne pieņem PayPal (pastāv valstspiederības ierobežojumi), taču tā ir lieliska iespēja, ja tā ir pieejama. Paypal atvieglo un lēti veic visu iemaksu un izņemšanu no viena konta.

Skrill

Skrill ir populāra metode, it īpaši Eiropas spēlētāju vidū, lai pārvietotu naudu starp bankas kontiem un interneta pokera kasieriem. Maksa ir ļoti zema, drošība ir neapšaubāma, un jūsu privātums tiks aizsargāts.

Bitcoin

Bitcoin kļūst par populāru alternatīvu standarta banku metodēm. Ir pierādīts, ka tā ir droša un ļoti vienkārša metode, lai iegūtu naudu tiešsaistes pokera vietnēs un izmaksātu no tām.

Instadebt

InstadDebit ir starptautiski viens no populārākajiem e-maka pakalpojumiem pasaulē. Reģistrēšanās ir bezmaksas un vienkārša, un viņi pieņem dažādas finansēšanas iespējas: debetkartes / kredītkartes, eCheck un pat maksājumus no citiem eWallet pakalpojumiem.

Entropay

Entropay ir e-maka konts – tas nozīmē, ka to var izmantot gan depozītiem, gan izņemšanai. Ar saprātīgu maksu un privātuma aizsardzību, kas pasargā jūsu personisko informāciju no nevēlamiem skatieniem, šī ir lieliska iespēja azartspēļu vietņu lietotājiem.

Iepriekš minētās ir dažas populāras depozīta metodes, ko piedāvā vadošie tiešsaistes pokera operatori. Tas nebūt nav pilnīgs saraksts, un būs dažas līdzīgas metodes, kas šeit nav minētas. Arī ne visi operatori piedāvās visus iepriekš minētos maksājuma veidus, un jūs atradīsit dažas variācijas.

Pēc tam, kad esat izvēlējies vēlamo maksājuma veidu, depozīta veikšana tiešsaistes pokera spēlētāja kontā ir ļoti vienkārša. Lielākajai daļai iespēju tas tiks pabeigts dažu minūšu laikā, un līdzekļi būs pieejami, lai jūs varētu spēlēt pokeru.